10174. 302. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF
0 HUF
Melocco Miklós (1935-): A Léda sötét fürtjei. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor