15586.
302. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Dr. Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. I. Európa. Fordította: Dr. LIttke Aurél. Bp., 1925, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, benne bejegyzésekkel, és ceruzás aláhúzásokkal.