15976.
302. Gelaufene Fernauktion
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Özv. Báthory Nándorné: Asszonyi életművészet. Dr. Prohászka Ottokár Püspök előszavával. Bp., (1916), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas boríróval.