16189.
302. Gelaufene Fernauktion
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Verne Gyula: A Jangada. Bp., 1896, Franklin. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kopott díszes vászonkötésben.