Drucksachen

Zahl der Lose: 206

1944 Fotoélet. Fotóművészeti és tudományos szaklap. Szerk. és kiadó: Gyulai Ferenc. (1944. 1-12. sz. hiány: 5.; 6.; 9.; számok) 7db Mind jó állapotban Kartonos
12740.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1945-1948 a Budapesti Független Ifjúság nagygyűlése, hirdetmény, kis sérülésekkel, 30×21 cm
12741.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1945-1948 az FKGP Üzemi Csoportjának pártnapja, hirdetmény, kis sérülésekkel, 29,5×21 cm
12742.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1945-1948 az SzDP Postatakarékpénztári Üzemi Csoportjának pártnapja, hirdetmény, 30×21 cm
12743.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1946 A Jobbsors sorsjegyárusltó, cég Kossuth címeres leragasztott borítékja
12744.

Rufpreis:
1 000 HUF
1946 A Hírlap című újság beharangozó szórólapja, rajta az 1. évfolyam 1. számának címlapjával
12745.

Rufpreis:
1 200 HUF
1947 Világosság napilap november 8-i száma, benne a szovjet atombomba hírével, viseltes állapotban
12746.

Rufpreis:
1 000 HUF
1947 a Március Tizenötödike 1. évf. 21-33. lapszámai (augusztus-december), számos érdekes írással, egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
12747.

Rufpreis:
1 400 HUF
1948 Magyar Grafikai Szaklap 1848-as forradalommal foglalkozó száma, címlapon Kossuth és Petőfi dombornyomott képével
12748.

Rufpreis:
2 000 HUF
1948 Új Ember Almanachja. Szerk.: Nagy Miklós, Saád Béla. Bp., Légrády. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
12749.

Rufpreis:
1 000 HUF
1949 Pilch Dezső (1888-1949) festőművész, Képzőművészeti Főiskola tanárának, rektorának (1941-1943), halálozási értesítője.
12750.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1950-1960 Jobb tanulással a békéért - vörös csillagos emléklap, kis fotóval, 16x11 cm
12751.

cca 1950-1960 "Jobb tanulással a békéért" - vörös csillagos emléklap, kis fotóval, 16x11 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF