Drucksachen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1469005
12740
303
Printed Materials
1944 Fotoélet. Fotóművészeti és tudományos szaklap. Szerk. és kiadó: Gyulai Ferenc. (1944. 1-12. sz. hiány: 5.; 6.; 9.; számok) 7db Mind jó állapotban
Kartonos
1628650
12741
303
Printed Materials
cca 1945-1948 a Budapesti Független Ifjúság nagygyűlése, hirdetmény, kis sérülésekkel, 30×21 cm
1628643
12742
303
Printed Materials
cca 1945-1948 az FKGP Üzemi Csoportjának pártnapja, hirdetmény, kis sérülésekkel, 29,5×21 cm
1628639
12743
303
Printed Materials
cca 1945-1948 az SzDP Postatakarékpénztári Üzemi Csoportjának pártnapja, hirdetmény, 30×21 cm
1600404
12744
303
Printed Materials
cca 1946 A Jobbsors sorsjegyárusltó, cég Kossuth címeres leragasztott borítékja
1630105
12745
303
Printed Materials
1946 A Hírlap című újság beharangozó szórólapja, rajta az 1. évfolyam 1. számának címlapjával 1632317
12746
303
Printed Materials
1947 Világosság napilap november 8-i száma, benne a szovjet atombomba hírével, viseltes állapotban
1632705
12747
303
Printed Materials
1947 a Március Tizenötödike 1. évf. 21-33. lapszámai (augusztus-december), számos érdekes írással, egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1504997
12748
303
Printed Materials
1948 Magyar Grafikai Szaklap 1848-as forradalommal foglalkozó száma, címlapon Kossuth és Petőfi dombornyomott képével
1630705
12749
303
Printed Materials
1948 Új Ember Almanachja. Szerk.: Nagy Miklós, Saád Béla. Bp., Légrády. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
1618210
12750
303
Printed Materials
1949 Pilch Dezső (1888-1949) festőművész, Képzőművészeti Főiskola tanárának, rektorának (1941-1943), halálozási értesítője.
1630006
12751
303
Printed Materials
cca 1950-1960 "Jobb tanulással a békéért" - vörös csillagos emléklap, kis fotóval, 16x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF