Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1628594
10169
303
Molnár C. Pál (1894-1981): Vándorok. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17x11 cm 1630496
10170
303
MT jelzéssel: Arc. Akvarell, papír, 33×24 cm 1629523
10171
303
cca 1830 Nepomuk Muxel (1790-1870): Schidone. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 24x18 cm
1629518
10172
303
cca 1830 Nepomuk Muxel (1790-1870): Vannucchi. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 25x17 cm
1629510
10173
303
cca 1830 Nepomuk Muxel (1790-1870): Van Dyck. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 24,5x16 cm
1629497
10174
303
cca 1830 Nepomuk Muxel (1790-1870): Murillo. Szűz Mária és a Kisjézus. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 24x17 cm
1630306
10175
303
Nagy jelzéssel: Csendélet ( 2 sb). Akvarell, papír, 23×16 (2×) cm 1628489
10176
303
15000
Nagy József (?-?): Téli tanya, olaj, farost, jelzett, keretben, 27,5×58,5 cm
1628355
10177
303
Nagy József (?-?): Tópart ősszel, olaj, farost, jelzett, keretben, 38,5×56,5 cm 1612762
10178
303
Nemes Tibor (1955- ): Dunakanyar, akvarell, papír, jelzett, 32×44,5 cm 1610410
10179
303
Neogrády jelzéssel: Liget. Olaj, karton, keretben, 19×28 cm 1629952
10180
303
Németh András (1941-): Növény. Színes linó, papír, jelzett, d:33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF