16234.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Eötvös József: Magyarország 1514-ben II-III. kötet. Bp., 1847, Hartleben K. Adolf, 427+355 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül szép állapotban. Első kiadás.