16146.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel.