16021.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Kerek egy esztendő 1956. Szerk.: Enczi Endre, Domokos Mátyás. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.