15969.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Költők albuma. Összeáll.: Radó Antal. 3. kiad. Bp., é. n., Lampel. Kopott, javított gerincű díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.