16027.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Mesemalom. Összeállította: Dr. Molnár Éva. A fedelet és a rajzokat Gábor Éva készítette. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.