16057.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.