16130.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Tersánszky J. Jenő: Legenda a nyúlpaprikásról. Dante Új Könyvtár. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.