16010.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. Budapest, é.n., Légrády, 125+1+161+1 p. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.