Dr. Bexheft Ármin: Egészségtan. Az elemi népiskolák V.-VI. osztálya számára. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, a címlap hátoldalán tollas-ceruzás bejegyzéssel, foltos lapokkal.
Dr. Szabó Imre: Az első segítségnyujtás vezérfonala. Bp., 1943, Budapesti Öntkéntes Mentő Egyesület. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
Richard Hilfe: Amtliches Unterrichtsbuch über erste Hilfe. Berlin, 1943, Deutschen Roten Kreuzes. 20. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./
Paperbinding, in German language.
Csízió vagyis a csillagászati tudománynak rövid és értelmes leírása. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Reprint kiadás, készült az 1909. évi kiadás szövege és a Landerer nyomdák fametszetei nyomán. Kiadói kopottas kartonált papírkötés.
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.