15604.
303. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Honti Rezső: Magyar-orosz zsebszótár. Bp., é.n.,Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, és borítóval.