Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. Szerk.: Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
Plugor Sándor: A vasuti távirószolgálat. Értekezési, jelző- és biztosítóberendezések. Bp., 1943, Magyar Királyi Államvasutak. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kijáró lapokkal.
Gothard Jenő: A fotográfia gyakorlata és alkalmazása tudományos czélokra. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
A technika világa. A. Sz. Fedorov: Miért rozsdásodnak a fémek? Fordította Szőke László./Valkó Iván Péter: Telefon és távíró./ Vécsey Béla: A vas- és acélgyártás./Lőrincz Gáspár: Gépóriások a Szovjetunióban./György Zoltán: Automatagépek./Bodrossy Félix: A plasztikus film. Bp., 1951-1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés.
Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben. Jó állapotban.