Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1630968
30576
303
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1990. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo DE16 1619169
30577
303
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1995. "Nagykállói Magy. Kir. Országos Tébolyda 1895-1995" aranyozott Br piefort emlékérem (65mm/) T:PP felületi karc
1630658
30578
303
Numismatik
Vígh Tamás (1926-) 1990. "MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni" jelzett Ag emlékérem (35,8g/0.83542,5mm) T:2(PP) patina 1565296
30579
303
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1879. "Franz Josef I - Elisabeth / Zur Erinnerung an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestaten 24. april 1879. (I. Ferencz József - Erzsébet Ő Felségeik / Ferencz József cs és ap királynak és Erzsébet cs és királynénak nászünnepük XXV évfordulóján 1854-1879 Április 24.)" aranyozott Br emlékérem. Szign.: J. CHRISTLBAUER (32mm) T:2-,3 patina
Austro-Hungarian Monarchy 1879. "Franz Josef I - Elisabeth / Zur Erinnerung an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestaten 24. april 1879." gold plated Br commemorative medal. Sign.: J. CHRISTLBAUER (32mm) C:VF,F patina 1630093
30580
303
Numismatik
1931. "A Budapesti Nőifodrász Ipartestület III. díja" Br díjérem (40mm) T:2,2- ph., patina 1627293
30581
303
Numismatik
1934. "Szent István Ünnep a Dunán - Budapest" fém plakett, három lyuk rögzítéshez (60mm) T:2 1627287
30582
303
Numismatik
1935. "Szent István Ünnep a Dunán - Budapest" fém plakett "R." jelzéssel, a peremén "LUDVIG" beütés, három lyuk rögzítéshez (48x69mm) T:2 1634006
30583
303
Numismatik
1950. "MDP Ruggyantaárugyári Pártszervezetének Pártértekezlete - 1950. május 21" aranyozott fém plakett falapra csavarozva (plakett: 116x148mm falap: 129x167mm) T:2- 1630166
30584
303
Numismatik
1953. "A magyar szénbányászat 200 éves jubileumára 1753-1953" Br plakett tokban (100x65mm) T:2 1632200
30585
303
Numismatik
1955. "1945-1955" Br plakett, a sarkain függesztéshez használható lyukakkal + 1970. "Felszabadulásunk 25. évfordulójára" Br plakett fa talpon + 1970. "Felszabadulásunk 25. évfordulójára" Br plakett fa talpon + 1977. "Aurora 1917-1977 / Fegyveres Erők Klubja - Debrecen" Br plakett eredeti dobozban T:2 kis patina 1616779
30586
303
Numismatik
1631514
30587
303
Numismatik
~1965. "XX" Br plakett, eredeti tokban + 1973. "Újító Mozgalom 1948-1973" Br plakett eredeti tokban + 1978. "Törzsgárda 1948-1978 / Harminc éves a Gyapjú és Textil Nyersforgalmi Vállalat" Br plakett eredeti tokban T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF