Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1630130
30456
303
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944- ) 1987. "Hollókő a Világ Kulturális Örökség része / HNF Szécsényi Honismeret Bizottsága és a Hollókő Tanácsi Előljáróság" Ag és Br emlékérempár (36,21g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
Adamo SY8
1630438
30457
303
Numismatik
Bognár György (1944- ) 1988. "A Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30" Ag emlékérem (36g/0.835/42,5mm) T:1- (PP)
Adamo BP25 1629449
30458
303
4800
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem (36,03g/0.835/42,5mm) T:2(PP) patina 1631570
30459
303
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1988. "MÉE Szeged / A Szent Jobb Szegeden" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 1631043
30460
303
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
Adamo EG5
1629116
30461
303
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:1-(PP) 1629319
30462
303
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott, piefort fém emlékérem eredeti tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:1(PP)
1630102
30463
303
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém, piefort emlékérem (65mm) T:2(PP) 1600937
30464
303
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-(PP)
1633928
30465
303
6500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,12g/0.999/42,5mm) T:PP 1628406
30466
303
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Budapest nevezetességei - Dohány utcai zsinagóga" Ag emlékérem díszdobozban, tanúsítvánnyal (31,21g/0.999/42,5mm) T:PP 1630581
30467
303
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." jelzett Ag emlékérem (39,06g/0.835/42,5mm) T:2(PP)
Adamo KE25 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF