Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1630136
30492
303
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" Ag és Br emlékérempár (35,80g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) 1630170
30493
303
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Zsigmond / MÉE Fejér megyei szervezete - Alba Regia Napok Székesfehérvár 1987" Ag és Br emlékérempár (36,20g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
Adamo SF8
1630982
30494
303
900
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo SF12 1600735
30495
303
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott piefort emlékérem, műanyag tokban (139g/65mm) T:1(PP) 1630991
30496
303
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1994. "MÉE Székesfehérvár - Aba Sámuel és Péter" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1631035
30497
303
Numismatik
Fritz Mihály (1947-)1997. "MÉE Székesfehérvár - I. András és I. Béla" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo SF32
1615800
30498
303
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) DN "Szentes Béla 1926-1989 - A Ganz EKM megalapítója" (2x) aranyozott illetve ezüstözött fém emlékérmek T:1,2(PP)
1629112
30499
303
3400
Numismatik
Fülöp Zoltán (1851-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem tokban (27,16g/0.925/42,5mm) T:1(PP) 1629296
30500
303
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag emlékérem tokban (15,72g/0.999/42,5mm) T:P felületi karc, patina 1629370
30501
303
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II - Szent Erzsébet" jelzett Ag emlékérem (32,65g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony" jelzett Ag emlékérem (32,48g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Szent Margit" jelzett Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1(PP) patina, felületi karc
1615773
30502
303
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) DN "Szent Imre herceg kemény tisztaságát / Szent Imre ereklyetartó Aachen" fém emlékérem (40mm) T:2
1611517
30503
303
Numismatik
Garamkeszi János (1936-) 1985. "MÉE Mosonmagyaróvári Csoport 10 éves / Szigetközi Napok" Br emlékérem (42,5mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF