Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 103

Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 16×11,5 cm
10500.

Rufpreis:
1 200 HUF
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 13x9 cm
10501.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Szent Ferenc, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 13×9,5 cm
10502.

Rufpreis:
4 000 HUF
10503.

Rufpreis:
3 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Hárfa, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 10×8,5 cm
10504.

Rufpreis:
4 000 HUF
10505.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Franz von Bayros (1866-1924): Ölelésben, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
10506.

Rufpreis:
3 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Orgia, erotikus kisgrafika, heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 14×12,5 cm
10507.

Rufpreis:
2 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Eugene Ringer. Heliogravür, papír, jelzett, 11×10 cm.
10508.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Bánsági András (1934-1993): Kisgrafika Barátok Köre Mikulás est. Linó, papír, jelzett, saját kezűleg írt meghívó lap 11×10 cm
10509.

Rufpreis:
2 000 HUF
Békeffi György(?-?): Ex libris Varga T. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x9,5 cm
10510.

Rufpreis:
1 000 HUF
BFY jelzéssel: Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett, 11x9,5 cm
10511.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF