10228. 304. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 800 HUF 7,43 EUR, 8,00 USD
0 HUF
Vasi jelzéssel: Francinak szeretettel. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván