Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 308

15645.

Rufpreis:
8 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. A költő arcképével és Zichy Mihály rézfénynyomatú képével. Bp.,1904, Athenaeum, 1 t.+229 p.+5 t. Tizenhatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a felső lapélek aranyozottak. kissé kopottas borítóval, a címkép lapja szakadt, ajándékozási címkével.
15646.

Rufpreis:
1 000 HUF
30
15647.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15648.

Rufpreis:
3 000 HUF
15649.

Rufpreis:
4 000 HUF
15650.

Rufpreis:
4 000 HUF
Fazekas Béla - Kovács Endre - Szigetvári Zoltán: Tarokkakadémia. A négyes- és az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. (Bp. 1948.) Szikra Rt. 268 l. + 2 mell. (hibajegyzékek). Papírkötésben, kissé piszkos borítóval, egészvászon védőkötésben, melyre egy tarokk lapot ragasztottak
15651.

Rufpreis:
4 000 HUF
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Kiadói színes, illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva, márványozott lapélekkel, ajándékozási címkével, a gerincen kis sérüléssel, a borító sarkai kissé kopottak.
15652.

Rufpreis:
2 000 HUF
15653.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15654.

Rufpreis:
4 000 HUF
15655.

Rufpreis:
4 000 HUF
15656.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF