Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 29

15479.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Czeizel Endre: Tudósok, gének, tanulságok. A magyar természettudós géniuszok családfaelemzése. Bp.,2006, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15480.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15481.

Rufpreis:
3 000 HUF
15482.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15483.

Rufpreis:
8 000 HUF
15484.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15485.

Rufpreis:
5 000 HUF
15486.

Rufpreis:
4 000 HUF
15487.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
15488.

Rufpreis:
1 600 HUF
15489.

Rufpreis:
1 600 HUF
Fehér Ipoly: Kísérleti természettan. Az ujabb elméletek alapján szerkesztett kézikönyv. Középiskolák felsőbb osztályai számára. I. kötet. Bp., 1878, Franklin. Harmadik kiadás. Korabeli félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, firkált oldalakkal.
15490.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF