15101.
304. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Haraszti Sándor-Pethő Tibor: Útikalandok a régi Magyarországon. Útikalandok 42. Bp.,1963, Táncsics. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, volt könyvtári példány.