30646.
304. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
12 000 HUF
Wenzel Seidan (1817-1870) 1865. "Pozsony Szabad Királyi Város - A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XI. Gyűlésének 1865 / Scientia Motv Clarior" Br emlékérem (52,18g/45mm) T:1-,2 patina Hungary 1865. "Pozsony / Hungarian Physicians and Naturalists XIth Meeting 1865" / Scientia Motv Clarior" Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (52,18g/45mm) C:AU,XF patina