Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1632806
10409
305
11000
Szlavkovszky jelzéssel: Isztambul, olaj, farost, 50×40 cm
1649763
10410
305
Szőnyi jelzéssel: Templom, akvarell, papír, 42×29,5 cm
1628580
10411
305
Szőnyi jelzéssel: Távolba révedő, ceruza, papír, 60×42 cm
1419967
10412
305
Szőnyi jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
1627502
10413
305
28000
Sztelek Norbert (1884-1956): Erdőrészlet, olaj, vászon, fa keretben, 59×39 cm
1643834
10414
305
Sztopka Anna (1950-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, 13,5×25 cm 1643844
10415
305
Sztopka Anna (1950-): Erdei patak. Olaj, farost, jelzett, 20×30 cm 1643886
10416
305
Sztopka Anna (1950-): Vadászat. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1612769
10417
305
Szűcs János (1917-1995): Ősz, olaj, farost, jelzett, hátulján dedikációval, fa keretben, 49×59,5 cm
1568238
10418
305
Tihanyi jelzéssel: Fekvő akt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm
1577819
10419
305
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Utca részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 21,5×14,5 cm
1573916
10420
305
Tordai Schilling Oszkár (1880 -): Delila toilette-je. Rézkarc, papír, jelzett, 18,5×13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF