10532. 305. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
24 000 HUF 64,86 EUR, 70,59 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Halas csendélet, olaj, vászon, hátulján feliratozva, fa keretben, 49×59 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván