10229. 305. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 200 HUF 5,84 EUR, 6,29 USD
0 HUF
Lenkey Zoltán (1936-1983): Külszíni bánya. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szakadás, 29×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván