10474. 305. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,26 EUR, 14,29 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván