10303. 305. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván