10377. 305. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Sz jelzéssel: Pipázó tengerész. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 51×28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor