Keramiken Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1647578
11078
305
Art-ceramics
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 1626293
11079
305
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Kovács Margit, kerámia plakett, réz lemezzel, hátulján jelzett, átfűzve, kopott, d: 11 cm
1602030
11080
305
Art-ceramics
Wilhelsburg és Hutschenreuther kerámia és porcelán fali tányér, kopott, jelzett, d: 23 és 20 cm
1619279
11081
305
Art-ceramics
Royal Doulton mázas kerámia kiöntő, jelzett, lepattanásokkal, m: 20 cm 1640989
11082
305
28000
Art-ceramics
Kunstkeramik Wien Adolf Prischl tervezte fali kislány portré, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró hibákkal, 21×16 cm
1641674
11083
305
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Mázas kerámia váza, jelzett, apró hibával, m: 31,5 cm 1646848
11084
305
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, 25x22 cm
1625810
11085
305
Art-ceramics
Ferenczy Kati: Falitál. Mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, d: 29 cm
1630285
11086
305
Art-ceramics
Áhel Lily (1932- ): Virágmintás kerámia tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 23 cm
1643212
11087
305
Art-ceramics
Vertel Andrea (1953- ): Alma-házacska, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 35×31×18 cm
1642884
11088
305
Art-ceramics
Vass Áron(1891-1979): Medve, festett kerámia, jelzett, 11×7 cm 1641693
11089
305
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004):Festett kerámia váza, jelzett, hibátlan, m:36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF