Porzellan Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1614687
11178
305
4400
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
1614668
11179
305
Herendi porcelán nyúl, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm 1645418
11180
305
Herendi Gödöllői mintás medál, kézzel festett, jelzett, kopott, 5×3,5 cm 1645488
11181
305
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×5 cm 1615130
11183
305
40000
Herendi Fanfan PVHB pikkelymintás állatos gyerek tálka és bögre, kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 17,5 ill. 8,5 cm
1611699
11184
305
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:31 cm (tervező:Sinkó András)
1617266
11185
305
Zsolnay virág mintás hamutartó, matricás tálka, kopott, jelzett, 12×8 cm, d:8,5 cm
1632972
11186
305
Zsolnay kisméretű kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 7,5 cm
1643506
11187
305
Zsolnay fehér kistányér, jelzett, kis kopásokkal, d: 19 cm
1642882
11188
305
Zsolnay retro teás készlet süteményes tányérokkal (12db), néhányon lepattanással 1648374
11189
305
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1648197
11190
305
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF