16286.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Dr. Balassa József: A magyar nyelv szótára 1-2. Budapest, 1940, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel.