16558.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Erik Hansen: Az aranyfolyó országa. Leidenfrost Sándor rajzaival. Bp., 1923, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, névbejegyzésekkel.