P. Didon: Felbonthatatlanság és elválás. Fordította dr. Meggyesi Somogyi Aladár. Budapest, 1894, Petőfi könyvnyomda. Kiadói kopottas, foltos aranyozott egészvászon, aranyozott lapélekkel.