1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Példának okáért. Szerk.: Csűrös István. Bp.,1925, Soli Deo Gloria. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kijáró elülső szennylappal, ajándékozási sorokkal.