15826.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Boissier,Gaston: Cicero és barátai.Tanulmány a Caesar korabeli római társadalom fölött. Bp., 1876. MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel