15830.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. fordította Haraszti Gyula. Bp. 1898, MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.