15827.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Nisard Dezső: Tanulmányok a renaissance és a reformáció korából. Budapest, 1875, MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel