31341.
305. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 000 HUF
6db-os vegyes plakett és kitüntetés tétel, benne négy darab Hollóházi porcelán plakett, közte 1974. "Hirös Kupa - Uszonyos és búvárúszó verseny", illetve 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 10 év szolgálat után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon. Mind - többnyire sérült - tokban. T:2,2-