XIX: sz. eleji divat metszet igényes, üvegezett keretben / XIXth centu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~100014/XIX-sz-eleji-divat-metszet-igenyes-uvegezett-keretben-XIXth-century-fashion-etching-in-glazed~II1582097
1582097
11405
306
Flea Market
Rufpreis:
4 000 HUF 10,61 EUR , 11,43 USD
Beschreibung: XIX: sz. eleji divat metszet igényes, üvegezett keretben / XIXth century fashion etching in glazed frame 36x48 cm
: moldován_péter