Koszkol jelzéssel: Kis Szent Teréz. Színes litográfia, papír, üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Koszkol-jelzessel-Kis-Szent-Terez-Szines-litografia-papir-uvegezett-keretben-26C39722-cm~II1653897
1653897
10102
306
Beschreibung: Koszkol jelzéssel: Kis Szent Teréz. Színes litográfia, papír, üvegezett keretben, 26×22 cm
: vörös_iván