10199. 306. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Zorkóczy jelzéssel: Téli naplemente őzikékkel. Olaj, vászon, sérült, keretben, 67×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván