Militaria Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1655257
12543
306
100000
Military
1940 "Székelyföld visszatért" Az erdélyi bevonulás képekben. Egyedileg összeállított fotóalbum 240 db képpel, köztük főként egyedi, érdekes fotóval a bevonuló magyar csapatokról, városok, haditechnika, Horthy Miklós és felesége, tábornokok, néhány képeslappal, 42 db fotó sérült, ázott, képméret: 4x3 és 9x14 cm között / 1940 Photo chronicle of the entry of Hungarian troops to Transylvania. 240 photos in album, with some postcards, 42 photos wet damaged 1653518
12544
306
Military
1966 Német katonai gyakorló posztó sapka
1655276
12545
306
Military
cca 1920 Örmester kitüntetésekkel, nagymréetű portréfotó paszpartuban, 23x17 cm
1651625
12546
306
Military
cca 1920 Budaörsi Önkéntes Tűzoltóegylet tűzoltó báli meghívó 1650902
12547
306
2200
Military
1933 Honvédségünk, a Pesti Hírlap ajándéka, különszám, leeső borítólapok, 44p
1651441
12548
306
Military
cca 1965 Magyar és szovjet rakétaegységeket ábrázoló 3 db MTI fotó, feliratozva, 26,5x18,5 cm
1652758
12549
306
Military
1874 A jászberényi hadgyakorlatok okozta károk jóvátételi iratai, 3 db 1652773
12550
306
Military
1871-1874 Katonai iratok Kundorozsmáról, Kiskunfélegyházáról, Kecskemétről, 3 db 1657359
12551
306
Military
cca 1950-60 Lőszer ag.ism. füzet, benne sok ábrával, köztük színesekkel is, a végén egy 7 oldalas írással, a füzet elvált a borítótól, a borító szakadozott.
1635810
12552
306
Military
I. világháborús magyar hadnagy menetöltözetben. Jelzett ceruzarajz. 22x21 cm 1656343
12553
306
Military
1789 Amnesztia hirdetmény katonaszökevények részére / General pardon for soldiers. 47x37 cm
1655583
12554
306
Military
1903 k.u.k. Kriegsmarine borozó matrózok nagyméretű keményhátú fotó 24x19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF