P. Gulácsy Irén: Fekete völegények I-III. Bp., 1928, Singer és Wolfner. Tizedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Az I. kötetben beragasztott a szerzőt ábrázoló újságkívágással, a II. és III. kötetben beragasztott a szerzőt ábrázoló fotókkal, a szerző által aláírva, dátumozva.
Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával: [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott. Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin,...
Eötvös Károly munkái sorozat 11 kötete (Tünemények, A Jókay nemzetség, Magyar alakok, Deák Ferencz I-II., Harc az alkotmányért, gróf Károlyi Gábor feljegyzései I-III, Szilágyi és Káldy, Emlékezések,) Bp., 1901-1905, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon kötés, Gottermayer N.-féle kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban.
Magyarország földbirtokosai és földbérlői. (Gazdacímtár.) A 100 kat.holdas és ennél nagyobb földbirtokok és földbérletek az 1935. évi adatok alapján. Összeáll.: Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1937, Franklin-Pátria. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Az alsófehérmegyei történelmi, régészeti és természettudományi társulat évkönyve. Szerk.: Áved Jákó. 3-5. Kolozsvár, 1890, Ajtai K. Albert. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Báró Eötvös József: Beszédek. I. kötet: Emlék- és ünnepi beszédek. Báró Eötvös József Összes Munkái VIII. kötet. Bp.,1902, Révai. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötésben, ritkább baglyos kötésben, a kötéstábla elején: Aufrecht és Goldschmied, hátulján: Leszik K. könyvkötő.