15739.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev., jegyz.: Csázár Elemér. Bp., 1905, Lampel. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.