15415.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Budapest, 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, műanyag védőborítóban, kopottas borítóval. Borsos Miklós rajzaival.