Der Luftkieg 1914/1915 Unter Verwendung von Felpostbreifen und Berichten von Augenzeugen dargestellt von einem Flugtechniker. Leipzig, 1915, Hesse&Becker, 278+10 p.+4 kihajtható táblával. Szövegközti képekkel, és illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
Luftflotten. Sonderheft Militärwissenschaftl. und Techn. Mitteilungen. Wien. 1928. 752p. + 1 t (a többi 4 hiányzik) Papírkötésben / 1 table is present from 5
Ádám Éva: Hadak újtán. Az Olt partjától a Piaveig. Bp.,é.n., Magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Kiadói papírkötés, a borító részben elvált a gerincétől.
A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. köte...
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel, térképpel, és szöveg-képekkel. A színes táblákat Bortnyik Sándor és Kner Albert rajzolták. Bp.,(1940), Dante, 411+12 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel, szakadt első oldallal, de egyébként jó állapotban. A könyv a viláháború erőviszonyait vizsgálja. A szerző észérvekkel bizonyítja, hogy a háb...
II. Rákóczi Ferenc erdélyi hadserege. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi Magyari András. Bukarest-Kolozsvár, 1994, Kriterion-Polis. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.